"Enter"a basıp içeriğe geçin

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü

Eğer kısa zaman içinde ailenizden, evinizden veya eşinizden soğumaya başladığını fark ettiyseniz sebebi büyü çeşidi olabilir.

O zaman bu duruma neden olan şeyin aslında bir soğutma büyüsü olduğunu bilmelisiniz. Bu tarz işlemler insanların düşüncelerini kısa zaman içinde kontrol altına almak ve onları çevrelerinden soğutmak için çok etkili olan işlemlerdir. Medyumlar bu işlemler de direk olarak istenen kişilerin etki altına alınmasını sağlamak için özel teknikler kullanırlar. Bu tekniklerin başında ise o kişilerin kendilerine ait olan özel eşyaları veya resimlerin kullanıldıkları teknikler gelir. Bu nesnelere okunan tılsımlı sözlerden sonra kolay bir şekilde harekete geçen enerjiler o kişilerin üzerine musallat edilir ve bu sayede istenen sonuçlar alınabilir.

Soğutma Büyüsünün Genel Özellikleri

Bu işlemlerin sonuçları kısa zaman içinde ortaya çıkar ve aynı zamandna risk olmadığı için etki altına alınan kişilerin bir şey hissetmelerini de engeller. Yani soğutma büyüsü belirtileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar birşeyin farkına varamazlar ve yaşanan tüm olaylar tamamen doğal karşılanır.

Bu işlemlerin etkisinden dolayı ailesinden uzaklaşmaya başlayan kişilerin acele etmeleri ve hemen güvenilir bir medyum bularak kendisinden aileden soğutma büyüsü nasıl bozulur sorusuna yanıt almaları gerekir. Medyumlar da bu işlemleri bozma istedikleri zaman mutlaka soğutma büyüsü bozma duasını doğru bir teknik ile okumalı ve insanların üzerlerin de dolaşan etkileri kısa zaman içinde yok etmeye çalışmalıdırlar.

Medyum Burak Sayesinde Ablamın Evliliği Kurtuldu

Ablam uzun zamandan bu yana mutlu br evlilik yapıyordu ve eniştemler birlikte huzurlu bir hayatları vardı. Ancak zaman içinde eniştem ablamdan uzaklaşmaya hatta eve gelmemeye başladı. Bizde bu durumun normal olmadığını düşünüp hemen [email protected] adresinden medyum Burak ile iletişime geçtik. Kendisine durumu anlatınca bir bakım çalışması yaptı ve kısa zaman içinde eniştemin üzerinde güçlü bir soğutma büyüsü etkisi olduğunu anladı. Hemen enişteme özel olarak soğutma celbi hazırladı ve bunu bize teslim etti. Ablama bu celbi bi kolye gibi sürekli olarak üzerinde taşımasını söyledi.

Aynı zamanda bu işlemler de özel olarak okunan bazı duaları her 10 günde bir okumaya başladı. Bir süre sonra bu işlemin etkilerinin yok olmaya başladığını ve eniştemin yine ablama eskisi gibi sevgi dolu bir şekilde yaklaşmaya başladığını gördük. Medyum Burak hakkında zaten birçok kişiden olumlu bilgiler almıştım ancak ben bu kadar başarılı biri olduğunu bilmiyordum.

Bu sebeple onunla çalışmaya karar vermiş olmak bizim için çok doğru bir seçim oldu. Kendisini artık herkese güven içinde önerebilirim. Sahte medyumların sayılarının her geçen gün arttığı günümüzde isteyen herkes 05533718994 nolu telefondan kendisine ulaşarak taleplerini iletebilirler. Özellie soğutma büyülerinin bozulması için hazırladığı celb işlemi ile bize yardımcı olması bizi gerçekten de çok mutlu etti ve ablamın evliliğini kurtarmak için yeterli oldu.

Ayrıca Birine Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.

10 Yorum

 1. SIRRI ÖZKOL

  Benim gibiyseniz ve boşanmasını istediğiniz bir çifti ayırmak istiyorsanız eğer hemen Burak Hoca ile iletişime geçin. Ayırma celbi ile bu olaya nokta koyan hocamıza çok teşekkür etmek isterim buradan.

 2. SEZAİ ÖZTÜRK

  Aşık etme hamaylı uygulama ile şu an da o imkansız olan aşkım ile evliyiz. Resmen kısacık bir sürede bunu sağlayan isim tabii ki de Burak Hoca oldu. Çok teşekkür ederim hocam.

 3. AHMET ATAK

  Kızım evden kaçtıktan ve de babasını çiğnedikten sonra hazin bir sona uğradı ve de o adamın şiddetine maruz kalınca baba ocağına dönmek istedi. Ama eşimi ne yaptıysam buna ikna edemedim. Kızımdan soğumuştu. Şimdi ise kızımı sokakta bırakmak bana imkânsız geliyordu. Bağlama hamaylı işlemi sayesinde Burak Hoca bu fikre bağladı eşimi. Kızım evimize döndü çok güzel her şey.

 4. ADNAN ÖZDEMİR

  Oğlumu istediğim kız ile evlendirmek için aşık etme celbi uygulamasını uygulattım Burak Hocaya. Şimdi ise benim istediğim oldu ve çok mutluyum.

 5. ADEM ÖNAL

  Ben çok büyük bir madde bağımlısıyım. Resmen doktor, böyle giderse birkaç ay içinde ölürsün dedi. Ama nafile… Çare resmen Burak Hocada imiş… 0553 371 89 94 numaralı telefonla hocamıza uğraştım. Sonucunda beni soğutma celbi ile madde kullanımından soğuttu hocamız. Çok teşekkürler.

 6. ADEM KOÇAK

  Eğer ki gerçek bir hoca ile büyü çalışması yapmak istiyorsanız düşünmeden Burak Hoca ile beraber olun. Burak hoca bana aşık etme hamaylı uygulamasını uyguları ve ben nihayet evlenebildim. Umutsuzluğa kapılmadan Burak Hocayı arayabilirsiniz.

 7. HALİL KURNAZ

  Büyüden ve de medyum gibi işlerden çok ama çok korkardım. Resmen bu imkânsız bir şeydi benim için. Fakat Burak Hoca öyle değilmiş. Halktan, içten, başarılı ve de güvenilir olan hocamız sayesinde bağlanma hamaylı uygulaması beni tekrar eşime bağladı. Artık boşanmak zorunda değilim.

 8. ERDİNÇ ŞENTEPELİ

  Devamlı olarak günah olan ne var ise bağlılık ile uygulayan, yapan, düşünen biri idim. Artık ben dinden çıkmak üzere olan günahkâr bir insan haline gelmiştim. Tanıdıklarım bana Burak Hocayı önerdi. Bana soğutma büyüsü uygulayan hocamız sayesinde artık günah olduğunu bile bile yaptığım her şeyden soğudum. Pişmanım ama dinime yöneldim biliyorum ki bu daha önemli.

 9. NEZİR AKYOL

  Eşim başka kadınlara düşkün bir hale gelmişti. Her gece o kadınların çalıştığı mekânlardaydı. Ne ben eşimden vazgeçiyordum ne eşim bu alışkanlığından. Tek bildiğim şey beni sevdiğiydi. Yani beni sevse de bu huyundan vazgeçemiyordu. Ne yapabilirim diye internetten araştırırken Burak Hoca ile karşılaştım. Hemen randevu aldım. Soğutma celbi uygulaması ile eşimi bu alışkanlığından kurtardı. Çok mutluyuz artık derin bir oh çektim.

 10. HAKAN AYDOĞMUŞ

  Oğlum bir kıza aşıktı ve kız bunu terk etmişti. Oğlum kendine zarar vermeye kalktı çünkü çok acı çekiyordu. Bir anne olarak oğlumu böyle görmek beni resmen kahretmişti. Hemen Burak Hoca ile tanıştım. Oğluma soğutma büyüsü yaptı. Bu kadar hızlı etki edeceği aklıma dahi gelmezdi. Burak Hoca sayesinde oğlum o kızdan soğudu. Şimdi çok ama çok mutlu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara