"Enter"a basıp içeriğe geçin

Birine Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birine Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyum Burak Mayda Şikayet
Medyum Burak Mayda Şikayet

Birine Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?:Etkili Soğutmak için hazırlanan büyü yöntemleridir. Denenmiş güçlü tılsımların oluşmasıyla hazırlanır. Konu başlığından da anlaşıldığı üzere soğuma ve soğutmak için yapılan çalışmalardır.

İki kişinin birbirinden uzak durması için çok sık tercih edilen bir işlem çeşididir. Bunun dışında okuma yapılarak dualar ile hazırlanan tertipleride vardır. Aşağıdaki duayı … vaktinde … kez okuyarak niyetinizin gerçek olması için dua edebilirsiniz.

Arapça okunuşu şu şekildedir:BismillahirrahmanirrahimAllahümme ya latif (yedi kere) ya Allah edrikni bi lutfikel hafiyyi ene muhtacün zelilün ve entel kaviyyül ganiyyün allahümme ya sebiül hisab ya şedidül ikab ya gafur ve ya rahim ve ya halikü külli şey in ya fatıris semevati vel ardi falikel habbi ven neva falikel isbahu ya veliyyül hasenat ya dafiüs seyyiat ya gafirel hatiyyat ya satirel averat ya maniel beliyyat ya nukilel aserat ya muhyil emvat ya münevvirel ardi ves semevat (hacetini söyle) akdi haceti fiy hazihis saate ya ilahel evveline vel ahirin ya bediüs semevati vel ardine ya zel celali vel ikram ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve alihi ecmain bi rahmetike ya samiüd dua ya erhamer rahimin bi hürmeti muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain ya Allah ya Allah ya Allah .

Ayrıca; profesyonel destek alarak sorun ve sıkıntılarınıza çözüm bulabilmek için, Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Ayrıca Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

12 Yorum

 1. buyu

  gerçekten çok teşekkür ediyorum hocam sayenizde 2 yıldır ugrasıp didindiğim devletin uzaklaştırma kararına bile uymayan birini başımdan def ettim çok çok çok teşekkürler inanmazdım böyle şeylere ama çok şaşırdım ellerinize yüreğinize sağlık burak bey

  • filiz

   arkadaşım rica etsem neler yaptın anlatırmısın? yanında gelen duaları nasıl okudun mu ?

 2. ASIM DAMATOĞLU

  Yakın arkadaşımla aynı iş yerindeydik. Kendisi bana akıl almaz bir ihanette bulundu. Ben de ondan intikamımı almak için iş yerinden ayrılması adına ayırma büyüsü yaptırdım. Burak Hocanın kuvvetli büyüsü sayesinde arkadaşım çok kısa süre sonra kovuldu. Çok teşekkürler hocam.

 3. HALİL KOMŞU

  Kaynanamla bir olup eltimi eşinden ayırdık. O şeytanı ailemizden def etmemiz gerekiyordu ve bu konuda Burak Hoca bize yardım etti. Ayırma celbi ile eltimle eşini ayırdı. O sinsi insan da ailemizden defolup gitti.

 4. İSMET TURHAN

  Eşimin arkadaşlarından ve de gece hayatından kopması için bağlama hamaylı uygulamasını bize uygun gören Burak Hoca hemen harekete geçti. Sonucunda bu uygulama ile eşimi bana ve de evine bağladı. Çok memnun kaldım her şey için çok teşekkürler.

 5. ERDAL YAVAŞ

  En hayırlı kişiyi kendime aşık etmek için aşık etme büyüsü yaptırmak dışında bir seçeneğim yoktu. Zaten daha önce yaptırmadığıma da pişman oldum. Burak Hoca ile her şeyin bu kadar kolay ve güven dolu olduğunu bilsem kesin yaptırırdım. Aşık etme büyüsü sayesinde şu an yeni gelinim.

 6. İSMAİL ÖZDEMİR

  Benden eşimi çalan o kadından benim de eski eşimi ayırmam lazımdı. İntikam almazsam kadınlık gururum yerle bir olurdu. Çünkü canım çok yanıyordu… Ayırma celbi ile onları birbirinden ayıran Burak Hoca, her zaman çok ilgili ve güven vericiydi. Şimdi kafam çok rahat…

 7. ALİ KIRMIZI

  Eltimle ben kaynanamızdan inanılmaz çekiyorduk. Resmen kadın bizle kafayı bozmuştu. Çok dertliydik bu konuda. Çare Burak Hocadaydı. Hemen uyguladığı ayırma büyüsü ile kaynanamı bizim evlerimizden ve de eşlerimizden ayırdık.

 8. ERKUT ÖZKAYAĞAN

  Aşk büyüsü sayesinde beni, terk eden eski sevgilimle kavuşturan Burak Hocaya çok teşekkürle. [email protected] adresinden ulaştım hocamıza. Siz de ulaşın, mutluluğa erin.

 9. FAHRİ KARABEY

  Ben artık inandım ki kimse Burak Hoca kadar kuvvetli ve hızlı bir büyü yapamaz. Ayırma büyüsü ile anında eşimi metresinden ayıran tek isim Burak Hoca oldu. Şimdi devir benim devrim, eşim bana bağlı.

 10. ÖNDER GÜRBÜZ

  Görümcem ile kaynanam resmen bir takım gibiydi. Bizi eşimle birbirimizden ayırmak adına her şeyi yapıyorlardı. En sonunda artık kötülüklerini abarttıkları zaman Burak Hoca imdadıma yetişti. Uyguladığı soğutma celbi ile eşimin gözünü açan ve onlardan soğutan hocamız sayesinde arık o insanlar bana ve evliliğime çok uzak.

 11. MEHMET SALİH BARAN

  İş yerinde bir hata yapmıştım ve patronumun güvenini sarsmıştım. Beni işten çıkartacağını duydum. O hamle yapmadan hemen Burak Hocayı aradım. Bağlama hamaylı uygulamasını patronuma uyguladı kolaylık ile. Sonucunda patronum resmen beni asla kovmadı, aksine bana bağlandı. Şimdi onun biricik çalışanıyım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara