"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sevilmek ve Saygınlık Görmek için Büyü

Sevilmek ve Saygınlık Görmek için Büyü

Sevilmek ve Saygınlık Görmek için Büyü
Sevilmek ve Saygınlık Görmek için Büyü

Sevilmek ve Saygınlık Görmek için Büyü İnsanlar sosyal hayatlarında, özel yaşamlarında, cinsel hayatlarında, iş dünyasında ya da aile hayatlarında bir takım eksiklikler hissedebilirler. Bu eksiklikler ise bir şekilde çözülmeye uğraşılır. Üstelik pek çok kişi bilimsel yöntemlere başvursa da zaman zaman sonuç alamayabilir. Ancak bazen öyle bir büyü öğrenilir ki, kişinin o konu ile ilgili bütün dertleri çözülüverir. İşte saygı büyüsü de bu büyüler arasında önemli bir yerdedir. Adı gibi saygı gören ve önem arz eden bu büyü, dileyen herkes için yapılabilir. Son derece naif ve safça duygularla istendiği için en çok tutan büyülerden birisi de budur.

Önemli bir büyü olan saygı büyüsü, daha çok iş hayatında gerekir. Kendisine saygı duyulmasını ve bir miktar hürmet edilmesin isteyen kişilerin kendileri için yaptırdığı bu büyü ile hemen sonuç alınabilir. Önemli bir medyum tarafından yapıldığı takdirde pozisyon bile atlatabilecek olan bu büyü için ya kişinin kendisi üzerinden, ya da bir meta üzerinden kuklası ile işlem yapmak gerekir.

En nihayetinde kişiye saygı ve hürmet kazandıracak olan bu büyü ile iş hayatında da, özel hayatında da lafı dinlenen ve saygı duyulan bir kişi olmak mümkündür. Büyü tekil olarak düşünülüp farklı kişiler yerine belli bir kişinin saygı duymasını gerektirecek bir biçimde de yapılabilir. Bundan dolayı karar aşaması ve ne istenildiği bilmek çok önemlidir.

Ayrıca Soğutma Vefki Yapılışı yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara