"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü
Sabun Büyüsü

İnsanlara sıkıntı çektirmek amacı ile yapılan kara büyülerin en güçlülerinden etkili olanlarından biri de sabun büyüsüdür.

Bu işlemler mutlaka bilinçli bir şekilde yapılması ve kesinlikle kulaktan dolma bilgiler ile rastgele yapılmamalıdırlar. Etkileri gerçekten de çok ciddi olabilir. Bu sebeple her zaman takip altında olması önerilir. Gerçek medyumların dahi yapmakta zorlandıkları bu işlemlerden sonra insanlar daha önce hiç yaşamadıkları kadar büyük sorunlar ile karşı karşıya kalabilirler.

Burada önemli olan sonuçların amaca uygun olarak ortaya çıkması ve istenenden daha şiddetli sonuçlar oluşmaya başladığı zaman duruma hemen müdahale edilmesidir. Sabun büyüsü nasıl yapılır ve etkileri ne kadar zaman içinde ortaya çıkar gibi soruların sorulması çok önemlidir.

Sabun Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Medyumlar da bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilere ortaya çıkacak tüm sonuçlar hakkında gerekli bilgileri net olarak vermelidirler. Genellikle insanlar sevmedikleri kişilerin sorunlar yaşamalarını sağlamak için bu işlemleri yaparlar. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman mutlaka sabun büyüsü ayetlerini okumaları ve istenen sonuçlar ortaya çıkmaya başladığı zamanda her zaman yakından takip etmeleri gerekir.

Çünkü bu tarz işlemler de kimi zaman beklenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlar ise mutlaka büyü bozma işlemleri ile duruma müdahale edilmesi gerekebilir. Özellikle 41 iğneli sabun büyüsü nasıl yapılır veya bu işlemlerin etkilerinden sonra insanlar neler yaşar gibi soruların yanıtlarını bilmeden kesinlikle sabun büyüsü yapmaya karar verilmemesi gerekir.

Sabun Büyüsü Hakkında Medyum Burak Doğru Seçim

Uzun zaman önce babama çok ciddi sıkıntılar yaşatan hatta ailemizin dağılmasına neden olan o kişiden intikam alabilmek için sabun büyüsü yapmaya karar verdik. Bu işlemlerin ne kadar ciddi ve ne kadar zor olduklarını bildiğimiz için sadece medyum Burak’a güvenebileceğimizi de biliyorduk. Hemen kendisi ile iletişime geçtik ve ona konu hakkında gerekli tüm soruları tek tek sorduk.

Bu işlemin etkileri hakkında bize gereken bilgileri verdi ve biz de özellikle 41 adet iğne ile yapılan sabun büyüsünü yapmasını istedik. Bu işlemler için kendisine bir adet sabun ve 41 adet iğne verdik. Sabuna özel tılsımlı sözler ile tılsımlı sözler okudu aynı zamanda bu 41 adet iğneyi da sabuna batırıp sabunu çok gizli bir yere sakladı.

Aynı zamanda bize bu işleme özel olarak hazırladığı vefki de teslim etti. Amacınız o kişinin bize yaşattığı acıları daha fazlası ile yaşamasıydı ve bu işlem ile amacımıza ulaşacağımızı biliyorduk. Gerçekten de bir süre sonra baktık ki istediğimiz sonuçlar otaya çıkıyor ve bize kötülük yapan kişinin hayatı allak bullak olmaya başlıyordu. Bu süre içinde sürekli olarak [email protected] adresinden kendisine sorduğumuz sorulara da yanıtlar aldık ve kendimizden emin bir şekilde bekledik. Medyum Burak’a bu konuda bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyoruz.

Ayrıca Küsleri Barıştırmak için Ne Yapılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.

10 Yorum

 1. ÖMER KOÇHAN

  Evli ve de çocuklu bir adama aşık olmuştum. Bu durumdan acilen kendimi kurtarmam gerekiyordu çünkü bu benim kaderim olmamalıydı. Burak Hocam sağ olsun bana hemen soğutma büyüsü yaptı. O insanı görmek bile istemiyorum şimdi. Büyü, Burak Hoca yaparsa gerçekten de mucizevi bir işlem. Çok teşekkür ederim.

 2. SERVET BEKSARI

  Dilerim ki konu büyü olunca herkes Burak Hoca gibi işinin ehli bir hoca ile çalışsın… Aşk büyüsü ile resmen beni ve de sevgilimi birbirine bağlayan kişi Burak Hoca oldu. [email protected] adresi ya da 0553 371 89 94 numaralı telefondan medyumumuza ulaşın.

 3. MUSTAFA YALÇINKAYA

  Aşırı derecede kilolu olan, kendinden nefret eden bir kadın idim. Doktorlar bunun anormal olduğunu ve de hemen kilo vermezsem ölebileceğimi söyleseler de ben yemek yemekten asla vazgeçemiyordum. En nihayetinde Burak Hoca ile yolum kesişti. Soğutma celbi ile beni yemeklerden soğutan hocamız sayesinde artık dilediğim forma kavuştum.

 4. ÖZCAN KAVRUKER

  Yaşım ne kadar ilerlemiş olsa da kimse ile evlenemeyeceğimden resmen artık emindim. Kimde beni takmıyor, benimle ilgilenmiyordu. Sonra medyum Burak Hoca benim üzerime bir aşk büyüsü yaptı ki, resmen hiç ummayacağım insanlar bile bana aşık olmaya başladı. Bu resmen bir mucize idi. Hocamıza buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

 5. İSMAİL ÖTÜN

  Evli çiftleri birbirinden ayırmak gibi düşüncesi olan kişilere Burak Hocadan ayırma celbi uygulamasını yapmasını istemelerini öneririm. Bu sayede benim gibi amacınıza ulaşırsınız. İyi günler.

 6. MEHMET AYDEMİR

  Hayatımın düzeni gayet yerinde olsa da ben alkole ve de diğer kötü alışkanlıkların çoğuna sahip olan bir insandım. Bu da hayatımı mahvetmeye başlamıştı bile. Çok mutluyum ki Burak Hoca ile tanıştım. Meğer ne kadar başarılı bir hocaymış. Bana hemen soğutma büyüsü yaptı ve de tüm kötü alışkanlıklarımdan soğuttu. Şu an muhteşem bir hayatım var desem yeridir yani.

 7. MAHMUT ÖZARSLAN

  Kızımın yaşı otuzu geçmişti ve de artık evlenmesini istiyordum. Ama ona ne doktorlar ne mühendisler gelse de o istemiyordu. Sonunda benim çok onayladığım bir delikanlı ile evlenmesi için Burak Hocadan yardım aldım. Aşık etme celbi ile kızımı o müthiş oğlana aşık eden hocamız iyi ki var.

 8. MAHMUT ÖZARSLAN

  Beni terk edip giden ve de beni cümle aleme rezil edip en yakın arkadaşım ile beraber olan eski sevgilime ne yapsam da içimdeki acı dinse diye düşünür iken internetten Burak Hocaya dair olan güzel yorumları okudum. Resmen dertlere tek çare bu hocaymış. Hemen ayırma celbi ile o iki pisliği birbirinden ayırdı ve ben de intikamımı manevi yolla almış oldum.

 9. NECMETTİN CEYLAN

  Aşık olduğum bey ile beni en kısa vadede birleştiren medyum Burak’a çok teşekkür ederim. 0553 371 89 94 ben bu numaradan kendisine ulaşmıştım siz de arayabilirsiniz.

 10. SELÇUK KILIÇ

  O çok sevdiğim, âşık olduğum adamı bir an önce sevgilisinden ayırmam lazımdı. Ayırma büyüsü ile sevgilileri ayırdım ve de hemen kendime aşık ettirdim. Hepsi Burak Hoca sayesinde oldu. Çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız hocam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara