"Enter"a basıp içeriğe geçin

Istırap Büyüsü

İlgili Başlıklar

Istırap Büyüsü

Istırap Büyüsü
Istırap Büyüsü

Istırap Büyüsü İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı bir takım doğaüstü güçlerin etkisini sosyal hayatlarına yansıtmak isterler. Bu istekler bazen iyilik temelli bazen ise kötülük temelli olabilir. Ancak gerçek olan ise söz konusu etkilerin doğrudan doğruya hayatın içine etki etmesidir. işte bu noktada da bazı yöntemler devreye girer. Bahsedilen yöntemlerin ilki ise hem geçmişi hem de güvenilirliği ile bilinen büyü uygulamalarıdır. İnsanlar bu büyüler ile isteklerini ve arzularını karşılamak isterler.

Çünkü büyüler her amaca göre farklılık gösterebilir. Medyumların yeteneğine, bilgi birikimine ve tecrübesine bağlı olarak değişen tüm bu büyülerin hedef kişiler ya da gruplar üzerindeki etkileri de son derece keskin ve ağır olabilir. Temel olan nokta ise insanların bazı konularda yetersiz kaldıklarında medyumların yardımı ile isteklerini sonuna kadar karşılamalarıdır. İşte ıstırap büyüsü de bu etkileri ile kötü sonuçlar doğurabilecek olan bir potansiyele sahip olarak tanımlanır.

Kişilerin düşmanlarına ya da sevmediklerine yaptırdıkları ıstırap büyüsü çok ciddi sonuçlar doğurabilir. Tıpkı bela büyüsü, lanet büyüsü gibi öne çıkan ıstırap büyüsü en etkili büyü çeşitleri arasında kendine yer bulur. Bu noktada pek çok insanın yaptırmak istediği ancak emin olmanın da gerektiği bilindiği için medyumlar bu tarz taleplere temkinli yaklaşırlar. Öte yandan bu tür büyülerin hedef kişilerin hayatını kabusa çevirdiği ve doğrudan hedefe ulaşarak çok acıları ortaya çıkardığı da bilinir.

Ayrıca Muhabbet Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara