"Enter"a basıp içeriğe geçin

Eşime Şirin ve Güzel Görünme Büyüsü

Eşime Şirin ve Güzel Görünme Büyüsü

Eşime Şirin ve Güzel Görünme Büyüsü
Eşime Şirin ve Güzel Görünme Büyüsü

Eşime Şirin ve Güzel Görünme Büyüsü: Değişik uygulamaların ve farklı tekniklerin kol gezdiği dünyada, insan hayatına doğrudan etki eden, duyguları değiştiren, davranışları etkileyen ve diğer pek çok atmosferi yaratan uygulamalar içinde büyüler de yer alır. İnsanların büyüler konusundaki tutumu nettir. Yüzyıllar öncesinden bu yana denenen, sonuçlar alınan, nedenleri ve sonuçları ile kendini gösteren tüm büyü çeşitleri bu açıdan büyük önem arz eder.

Söz konusu büyülerin arasında öyle büyüler vardır ki geri dönüşü imkansızdır. O nedenle bazı büyü tiplerini medyumlar bile uygulamazlar. Geçmişte çok yapılan, tarih öncesinden bu yana yapıldığı da iddia edilen söz konusu kötü ve dönüşü olmayan büyüler arasında ölüm büyüsü de gösterilir. Ölüm büyüsü çok kötü ve net etkilere sahip olduğu için kişilerin bu konudaki tavrı da çekimserdir. Çünkü hedef kişinin doğrudan ya da kısa zaman içinde hayata veda etmesi gerçekleşir.

Doğurduğu sonucun cana mal olmasından dolayı neredeyse hiçbir medyumun yanaşmadığı bu büyü çeşidi dünya genelinde bilinen en kötü ve en acımasız büyüler arasında gösterilir. Medyumların sonuçları ile ilgili durumdan kaynaklı olarak büyüden geri durması, insanların da emin olmadan bu büyüye yaklaşmaması tam da etkileri ile alakalı durumu gözler önüne sermektedir. Tıpkı sabun büyüsü gibi ölüm büyüsü de insanları korkutan, hayatı sonlandıran ve kişileri mahveden bir uygulamadır ve büyü tarihinin en eski büyülerinden biri olarak bilinir.

Ayrıca Sabun Büyüsüyle Sevdiğimi Aşık Etmek yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara