"Enter"a basıp içeriğe geçin

Domuz Yağı Büyüsü

İlgili Başlıklar

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü
Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü Çiftleri ayırmak ve sevdaları köreltmek için yapılan domuz yağı büyüsü, ciddi anlamda büyük sorunların ortaya çıkarıldığı bir büyü çeşidi olarak kendisini gösterir. Çünkü bu büyü dahilinde pek çok çift ayrılık noktasına gelir. Bilinen en eski büyülerden birisi olan domuz yağı büyüsü, yaşı kaç olursa olsun kişiyi sevdiğinden soğutabilir ya da kaç yıllık ilişkiler ya da evlilikler olursa olsun bu yuvaları hemen yıkabilir. Bu nedenle de büyüler içindeki en kötü ve en etkili büyü tiplerinden birisi olarak tanımlanır.

Youtube’de ki Sevgiliyi Bağlama Büyüsü videomuzu da izleyebilirsiniz.

Bir miktar domuz yağının etkilenmek istenen kişi ya da kişilere bir şekilde sürülmesi sayesinde yapılan, farklı metotlarla da saç kıllarının ya da kişilerin bir eşyasının dahil edildiği bu uygulamalar, çiftlerin arasını açmak için çok etkili olur. Bu büyü ile dağılan ve ayrılık yaşayan çiftler, çok sonraları büyünün etkisinde kaldıklarını anlayabilirler. Ancak olaylar sıcakken ve daha büyü yeni yapılmışken böyle bir farkındalığın olması imkansıza yakındır.

Kötü niyetli kişilerin sürekli olarak sevmediği insanlarla uğraşmak için yaptırdıkları bu büyü kimi zaman iyi niyetli olarak da yorumlanabilir. Örneğin mutlu bir evliliği olan adamın dost hayatı yaşadığı kadından koparılması ve evine döndürülmesi için de bu ve benzer büyüler yapılabilir. Ancak büyünün yapılışı sırasında kişiye ait istenen bir takım maddeler muhakkak eksiksiz ve doğru bir şekilde getirilmelidir.

Ayrıca İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Vefki yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara