"Enter"a basıp içeriğe geçin

Cinsellik Büyüsü

İlgili Başlıklar

Cinsellik Büyüsü

Cinsellik Büyüsü
Cinsellik Büyüsü

Cinsellik Büyüsü Çiftlerin en büyük sorunları arasında elbette ki cinsellik de gelir. Özellikle günümüz toplumlarında yaşanan yozlaşma, sağlıksız gıda tüketimi ve farklı alışkanlıkların gelişmesi yatakta yaşanması gereken tatmini de azaltmaktadır. Bu ve benzer sorunlar çiftlerin arasını açan tartışmaları bile beraberin getirebilir. Çünkü cinsel hayat ve başarılı cinsel deneyim çiftleri birbirlerine yakınlaştırırken tam tersi durumlar ise ayrılıklara giden süreci hızlandırır.

Bunun için doğaüstü güçlerden yardım almak isteyen kişiler medyumlara giderek farklı uygulamalar yaptırmak isterler. Bu uygulamalar ise genel anlamda büyü çeşitleri olarak karşımıza çıkar. Tıpkı aşk büyüsü gibi, sevgi büyüsü ya da güzellik büyüsü gibi iyi niyetli büyülerden biri olarak öne çıkan cinsellik büyüsü de bu noktada işlev görür. Medyumlar partnerlerin birbirlerini cinsel anlamda mutlu etmesi için çaba harcarlar.

Bir takım metalardan, kişilerin özel eşyalarından ve saç tellerinden faydalanan medyumlar ise yaptıkları büyülere dualar ve diğer niyet sözleri ile katkı sağlarlar. Bu noktada en güzel sonuçlar da rahatlıkla alınabilir. Özellikle de bu büyü türü düşünüldüğünde çok sayıda çiftin cinsel problemlerinin doğrudan kesildiği ve çok güzel birlikteliklerin ortaya çıkarıldığı görülebilir. En doğru sonuçlar ve en efektif uygulamalar da medyumların doğrudan sonuca odaklı olarak yaptıkları büyülerle mümkündür. Cinsellik büyüsü de en sık tercih edilen ve hem kadınların hem de erkeklerin problemlerini çözen bşir büyü olarak bilinir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara